صفرتا صد راه اندازی فست فود همراه با مشاوره رایگان

بیک صنعت جزو شرکت‌های نام آشنا و تخصصی در زمینه مشاوره راه اندازی پروژه های صنایع غذایی است که در کنار برجسته‌ترین مشاوران دوره‌دیده خدماتی طراز اول را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد؛ علاوه‌بر آن مجموعه بیک صنعت با حضوری فعال و موفق از سال 1373 توانسته رضایت سرمایه گذاران گرامی را در عرصه‌های گوناگون از جمله راه اندازی کافه قنادی، رستوران، کافه نان و راه اندازی فست فود جلب کند که این رضایت‌مندی نشانه حرفه‌ای بودن مجموعه بیک صنعت می باشد.

به طور قطع می‌دانید که راه اندازی فست فود نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و توجه بسیار زیادی است؛ از این رو جای هیچ‌گونه خطایی وجود ندارد؛ پس چه بهتر که در ابتدای مراحل راه اندازی فست فود ، یک مجموعه تخصصی و حرفه‌ای در کنار شما باشد تا بهترین نتیجه را برای شما  به ارمغان بیاورد . در ادامه شما را با مراحل راه اندازی فست فود در بیک صنعت آشنا می‌کنیم.

برنامه ریزی یا طرح کار

داشتن یک برنامه دقیق یا طرح جامع کسب و کار باعث می‌شود که کلیه جوانب و چالش‌های احتمالی که ممکن است با آن مواجه شوید را به طور کامل بسنجید؛ غفلت از هر کدام از عوامل تاثیرگذار بر پروژه می تواند عواقب جبران ناپذیری ببارآورد. برنامه های مالی ، مارکتینگ ، جذب ، آموزش و مدیریت نیروی انسانی ، کنترل هزینه ها و … از جمله ی این موارد می باشند.

برآورد هزینه راه اندازی فست فود

یکی از مهم‌ترین مراحل در زمان مشاوره راه اندازی فست فود، برآورد هزینه راه اندازی فست فود است؛ به عبارتی دیگر باید سرمایه کافی برای انجام آن داشته باشید و هزینه تقریبی راه اندازی فست فود را بدانید! درواقع شما باید با اولویت‌بندی صحیح، هزینه‌های اولیه را درست مدیریت کنید تا به سودآوری مناسبی برسید؛ از این رو کارشناسان مجموعه بیک صنعت در کنار شما هستند تا از صرف هزینه‌های اضافی جلوگیری کنید و سرمایه خود را به درستی هزینه کنید.

برای مشاوره رایگان، همین حالا تماس بگیرید

021-44843298

 

 

انتخاب منوی فست فود

مشاورین ما با برگزاری اتاق فکرهای تخصصی، کلیه مواردی که در تعیین و انتخاب منوی فست فود تاثیرگذار هستند را بررسی می‌کنند تا در نهایت متناسب با ن

یاز کسب و کار شما و با توجه به بازار هدف انتخاب شده بهترین منو انتخاب و اجرا گردد.

 

 

استخدام پرسنل فست فود

درواقع وجود پرسنل متخصص و حرفه‌ای تاثیر بسزایی در موفقیت کسب و کار شما به همراه دارد؛ از این رو مجموعه بیک صنعت با برگزاری کلاس‌های تخصصی در آموزشگاه «بیک آکادمی» کلیه زیروبم این حرفه را به هنرجویان خود آموزش می‌دهد تا در نهایت بهترین نیروهای کار ماهر را به شما عزیزان معرفی کند.

طراحی دکوراسیون فست فود

طراحی دکوراسیون داخلی فست فود شما نقش پررنگی در موفقیت کلی پروژه راه اندازی فست فود ایفا می کند . انتخاب طرح بروز ، متناسب و جذاب در کنار اجرای بی عیب و نقص طرح می تواند تضمین کننده جذابیت بصری پروژه شما باشد.

 

لیست تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی فست فود

باتوجه به منویی که انتخاب کردید، باید لیست تجهیزات مورد نیاز فست فود را تهیه کنید؛ نکته بسیار مهمی که در زمان خرید و تهیه تجهیزات فست فود وجود دارد، این است که تجهیزات باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند تا در زمان استفاده از آن‌ها دچار مشکل نشوید؛ دارا بودن خدمات پس از فروش قابل اتکا از دیگر موارد مهمی است که می بایست به آن توجه کنید. کلیه تجهیزات و لوازم فست فود ارایه شده در بیک صنعت با بهترین درجه کیفی تولید و عرضه شده و دارای تضمین کیفی می باشد.

اخذ مجوزهای مورد نیاز فست فود

اگر در رابطه با اخذ مجوزها نگران هستید، نگرانی شما بی‌مورد است؛ چراکه راه اندازی فست فود جزو مشاغل شناخته شده در اتحادیه است که در رابطه با اخذ مجوزهای آن دچار مشکل نمی‌شوید؛ علاوه‌بر آن ما در مجموعه بیک صنعت در کنار شما هستیم تا این مرحله را نیز با موفقیت پشت سر بگذارید.

برای مشاوره رایگان، همین حالا تماس بگیرید

021-44843298

همراهی بیک صنعت در راه اندازی فست فود

Bakesanatما در مجموعه بیک صنعت همراه با کادری مجرب از مشاورین باتجربه، خدمات خود را به بهترین شیوه ممکن در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می‌دهیم؛ درواقع دو دهه تجربه کاری شرکت بیک صنعت، گویای حرفه‌ای بودن مجموعه ماست.

همان‌گونه که اشاره کردیم، ارائه خدمات آموزش راه اندازی فست فود ، راه اندازی رستوران، راه اندازی کافه قنادی و … جزو مهم‌ترین فعالیت‌های شرکت بیک صنعت است؛ پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات دقیق‌تر همین حالا با مشاورین خبره ما در مجموعه بیک صنعت تماس بگیرید.