نحوه راه اندازی کافه قنادیاگر تصمیم به راه اندازی کافه قنادی دارید، می‌توانید روی کمک متخصصین ما در مجموعه بیک صنعت حساب ویژه‌ای باز کنید؛ شرکت بیک صنعت با بیش از دو دهه سابقه در زمینه ارائه خدمات مشاوره و تاسیس کافه قنادی ، یکی از قدیمی‌‌ترین مجموعه‌‍‌های حرفه‌ای در این زمینه محسوب می‌شود؛ درحقیقت مهم‌ترین مزیت مجموعه بیک صنعت، حضور برجسته‌ترین متخصصین کشور است که همراه با دانش فنی، آماده ارائه مشاوره‌های ارزشمند به شما عزیزان هستند.

درواقع متخصصین ما در شرکت بیک صنعت با اشراف کامل به این حوزه، به خوبی می‌دانند که چه چالش‌هایی در مسیر کاری شما قرار دارد؛ از این رو ما در کنار شما هستیم تا با تحلیل درست و برنامه ریزی دقیق مراحل این بیزینس را آغاز کنیم.

مراحل راه اندازی کافه قنادی در بیک صنعت

در این قسمت نکات مهم در راه اندازی کافه قنادی را که کارشناسان بیک صنعت بدان نگاه ویژه‌ای دارند، به شما معرفی می‌کنیم.

  ۱. تعیین طرح تجاری (بیزینس پلن)

طرح تجاری یا بیزینس پلن اولین قدم در راه اندازی بیزینس است که بدون درنظر گرفتن آن، دچار مشکلات جدی می‌شوید؛ به همین دلیل کارشناسان ما در بیک صنعت تمام توان خود را به کار می‌گیرند تا بهترین نوع بیزینس پلن را همراه با جزئیات دقیقی برای شما انتخاب کنند.

  ۲. میزان سرمایه یا برآورد مالی

بدون شک برای راه‌اندازی هر نوع کسب و کاری باید سرمایه کافی برای آن درنظر بگیرید؛ درحقیقت شما به عنوان مدیر یا سرمایه‌گذار باید به طور کاملا دقیقی هزینه‌های موردنیازی که در اولویت قرار دارند را مشخص کنید؛ این موضوع باعث می‌شود که از صرف هزینه‌های اضافی نیز جلوگیری کنید.

 

مکان راه اندازی کافه قنادی

  ۳. درنظر گرفتن محل کافه قنادی (Location)

یکی از عواملی که در انتخاب محل کافه قنادی تاثیرگذار خواهد بود، میزان سرمایه آن است؛ به طور قطع هر چه سرمایه بیشتری را برای این قسمت اختصاص دهید، انتخاب‌های بهتری می‌توانید داشته باشید؛ دقت کنید که داشتن پارکینگ، تراکم جمعیت، ترکیب جمعیتی مشتریان و … جزو نکات بسیار مهمی هستند که در زمان انتخاب لوکیشن باید بدان توجه کنید.

 

  ۴. طراحی داخلی راه اندازی کافه قنادی

شرکت بیک صنعت در کنار بهترین متخصصین در زمینه طراحی دکوراسیون کافه قنادی، آماده ارائه ایده‌های منحصر به فرد به شما عزیزان است.

 

استخدام پرسنل راه اندازی کافه قنادی

  ۵. استخدام پرسنل کافه قنادی

مجموعه بیک صنعت در کنار آموزشگاه تخصصی خود «بیک آکادمی» همواره می‌کوشد تا در پرورش نیروهای ماهر در زمینه کافه قنادی مثمرثمر باشد؛ از این رو اگر نیاز به استخدام نیروی کار ماهر برای کسب و کار خود دارید، مجموعه بیک صنعت با ارایه خدمات آموزشی درجه یک به پرسنل شما در قالب آموزشگاه بیک آکادمی کمک شایان توجهی به شما خواهد نمود.

 

  ۶. تهیه لیست تجهیزات مورد نیاز راه اندازی کافه قنادی

متخصصین بیک صنعت پس از بررسی‌‍‌های کاملا دقیق، متناسب با فضای کافه قنادی و ظرفیت تولید کسب و کار شما، لیست تجهیزات مورد نیاز کافه قنادی را به شما پیشنهاد می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انتخاب انواع تجهیزات و اطلاعات عمومی درباره این تجهیزات مانند تهویه آشپزخانه صنعتی ، اجاق گاز صنعتی و انتخاب بهترین برندها مقاله سیستم تهویه آشپزخانه صنعتی را بخوانید.

  ۷. اخذ مجوزهای لازم برای راه اندازی کافه قنادی

حرفه کافه قنادی، جزو مشاغل به رسمیت شناخته شده در اتحادیه است؛ از این رو در زمان اخذ مجوزهای موردنیاز آن با مشکلی روبه‌رو نمی‌شوید؛ علاوه‌بر آن ما در مجموعه بیک صنعت می‌کوشیم تا از چالش‌های احتمالی که در مسیر اخذ مجوز ممکن است با آن روبه‌رو شوید به آسانی گذر کنید.

همراهی بیک صنعت در راه اندازی کافه قنادی

راه اندازی کافه قنادی پرفروش

کارشناسان مجموعه بیک صنعت اطلاعات کافی در راستای راه اندازی کافه قنادی دراختیار شما قرار می‌دهند تا با نگاهی جامع و تخصصی، همراه با برنامه ریزی دقیق، هیچ‌گونه خطا و اشتباهی در مسیر کسب و کار شما رخ ندهد.

درواقع هدف اصلی مجموعه ما در بیک صنعت ارائه خدمات مشاوره‌ حرفه‌ای همراه با عرضه بهترین ماشین آلات مورد نیاز و آموزش راه اندازی این نوع قنادی به شما عزیزان است.

البته همان‌طور که اشاره کردیم، خدمات بیک صنعت محدود به مواردی که ذکر کردیم نیست! بلکه ارائه آموزش‌های تخصصی به مشتاقان این حرفه در مرکز آموزشی «بیک آکادمی» یکی دیگر از خدمات ویژه مجموعه بیک صنعت است. پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات دقیق‌تر همین حالا با مشاورین خبره ما درتماس باشید.

 

نمونه‌ای از همراهی مجموعه بیک صنعت در راه اندازی کافه قنادیBakesanat

Bakesanat

Bakesanat

برای مشاوره رایگان، همین حالا تماس بگیرید

021-44843298

0/5 (0 Reviews)