بیک صنعت

شرکت بیک صنعت (سهامی خاص) در سال 1373 با هدف تجهیز واحدهای نان حجیم به ماشین‌آلات و تجهیزات روزآمد دنیا تأسیس گردید. در طول سالها بیک صنعت با گسترش زمینه فعالیت خود محصولات متنوع دیگری نیز برای بازارهای هدف متفاوت به بازار عرضه نموده است  و در حال حاضر طیف محصولات شرکت به شرح ذیل می باشد :

1:  ماشین آلات و ابزار نان حجیم و نیمه حجیم

2: ماشین آلات و ابزار قنادی

3: ماشین آلات و ابزار تولید شکلات

4: تجهیزات تولید بستنی ایتالیایی

5: تجهیزات کافی شاپ

6: تجهیزات آشپزخانه صنعتی و رستوران

Turnkey project

قراردادهای کلید در دست در صنایع گوناگون کاربرد فراوان دارند بدین صورت که کارفرما برای سهولت کار خود و اطمینان از اینکه پروژه به شکل عالی و بدون کمترین مشکل انجام می شود کل پروسه طراحی تا اجرا را به یک پیمانکار واجد شرایط می سپارد . در صنایع غذایی و در شکل صنعتی آن این نوع قرارداد بسیار رایج بوده و بسیاری از سرمایه گذاران از این روش استفاده می کنند . درپروژه های صنفی و یا نیمه صنعتی ، تعریفی که ما ازین مفهوم ارایه میکنیم درایجاد اطمینان و آسودگی خاطر کارفرما ازاینکه در انجام پروژه از ابتدا تا انتها هیچ نکته یا مسعله ی فکرنشده ، محاسبه نشده و یا بی توجهی شده وجود نخواهد داشت خلاصه می گردد .طرح امکان سنجی ، نوشتن بیزنس پلن و بعدتر مارکتینگ پلن ، پیشنهاد ماشین آلات و لوازم مورد نیاز ، طراحی دو و سه بعدی کارگاه و سطح فروش( فروشگاه ) ، نظارت مستمر بر ساخت و سازکارگاه و فروشگاه ، معرفی و آموزش نیروی انسانی کاربلد و…  همه و همه بخشی از کارهایی هستند که برای اجرای موفق یک پروژه می بایستی انجام شوند .ما فرآیند مهندسی شده و اصولی اجرای پروژه را برای کارفرما طرح ریزی نموده چنانچه وی به هر دلیل تمایل به برونسپاری هرکدام از مراحل آن را داشته باشد آمادگی داریم آن را به عهده بگیریم .

Bake academy

بدون شک نقش مواد اولیه  با کیفیت و ماشین‌آلات مدرن و روزآمد در همه رشته‌های صنایع غذایی تعیین کننده است و شاید به ‌همین علت نیز سرمایه‌گذاران حوزه های صنایع غذایی برای شروع کسب و کار خود ابتدا به‌دنبال ماشین‌آلات کارآمد و مواد اولیه با کیفیت هستند غافل از آنکه عامل بسیار تعیین‌کننده‌تری نیز باید مورد توجه قرارگیرد که همان نیروی انسانی متخصص و آگاه به دانش روز است، نیرویی که بتواند با ماشین‌آلات و مواد اولیه استاندارد محصولی با کیفیت تولید نماید.

در بررسی‌های انجام گرفته و پیش روی ما علت اصلی شکست برخی سرمایه‌گذاران حوزه‌ی صنایع غذایی اعم از نانوایی، قنادی، کافی‌شاپ و رستوران، تنها دلایلی مانند عدم استفاده از مواد اولیه با کیفیت، ماشین‌آلات مدرن و یا عدم توانایی در تبلیغات صحیح نیست بلکه در بسیاری از موارد عدم حضور نیروی انسانی ورزیده و مجهز به دانش روز ‌باشد .

واحدهای متعددی را می‌شناسیم که به‌دلیل وجود نیروی انسانی کاربلد، اندک اندک توانسته‌اند ماشین‌آلات مورد نیاز خود را خریداری نمایند و پای در مسیر رشد و توسعه بگذارند یا بالعکس مجموعه‌های فراوان دیگری که علی‌رغم سرمایه‌گذاری اولیه سنگین در تجهیز واحد خود به‌دلیل نداشتن نیروی انسانی مجرب با موفقیت قرین نبوده‌اند.

شرکت بیک صنعت با درک این ضرورت اساسی حاصل از حدود 25 سال تجربه کار مستمر در صنعت نان ، شیرینی و غذا و اجرای صدها پروژه ی مشاوره و راه اندازی در این حوزه ها ، مرکز آموزش بیک آکادمی را در فضایی منحصر به فرد و با امکانات و تجهیزات روزآمد دنیا تاسیس کرده است تا به این کمبود در حد توانمندی خود پایان دهد.

در بیک آکادمی دو فضای استاندارد و مجهز به برترین تجهیزات روز دنیا برای شما فراهم شده است . طبقه اول مرکز آموزش تخصصی نان ، شیرینی ، شکلات ، بستنی و کافی شاپ و طبقه ی دوم مربوط به آموزش های تخصصی آشپزی (culinary line) می باشد . فضایی استاندارد بدون مضایقه در مورد جزییات ، در شأن عاشقان یادگیری هنر آشپزی ، نان و شیرینی .

ماموریت بیک آکادمی ارایه خدمات آموزشی با بالاترین سطح کیفی به علاقمندان یادگیری در رشته های نانوایی ، قنادی ، شکلات ، بستنی و آشپزی می باشد

تولید ايران

Made In IRAN

راه اندازی واحد تولید از سال 1390 در دستور کار شرکت بیک صنعت قرار گرفت. امكان استفاده از ظرفیت‌های فنی و تخصصی داخلی، نیروهای جوان، تحصیلکرده و کارآزموده شرکت را برآن داشت که تولید محصولاتی را که امکان تولید آنها با کیفیت مشابه خارجی یا بهتر از آن وجود دارد در دستور کار قرار دهد.

به لطف برخورداری از واحدهای تحقیق و توسعه و كنترل كیفی كارآمد توانسته ایم همواره محصولات جدید ، به روز و مورد نیاز مشتریان را با بالاترین كیفیت به بازار عرضه نمایم. ما در واحد تحقیق و توسعه همزمان بر روی دو محور اصلی کار می کنیم طراحی و ساخت تجهیزات جدید و بهینه سازی و بهبود تولیدات فعلی شرکت .

تولیدات كنونی ما گویای تحقق اعتقاد و پایبندی همیشگی ما به مقوله تولید با بالاترین استانداردكیفی ممكن در داخل كشور می باشد:

 

  • انواع فر پخت نانوائی و قنادی
  • انواع اتاق بخار جهت استفاده در نانوایی و قنادی
  • انواع دستگاههای آماده سازی خمیر نانوائی و قنادی
  • انواع قفسه، هود، میز کار ، گاری حمل خمیرو سایرمصنوعات فلزی
  • انواع یخچال و فریزر صنعتی جهت استفاده در نانوائی ها، قنادی ها و رستورانها
  • انواع شاك فریزر مورد استفاده در نانوایی ، قنادی و رستوران
  • انواع تجهیزات آماده سازی، پخت و سرو غذا مورد استفاده در رستوران و آشپزخانه های صنعتی
  • انواع سردخانه مورداستفاده در نانوایی ، قنادی و آشپزخانه صنعتی