بیک صنعت

شرکت بیک صنعت (سهامی خاص) در سال 1373 با هدف تجهیز واحدهای نان حجیم به ماشین‌آلات و تجهیزات روزآمد دنیا تأسیس گردید. در طول سال‌ها بیک صنعت با گسترش زمینه فعالیت خود محصولات متنوع دیگری نیز برای بازارهای هدف متفاوت به بازار عرضه نموده است و در حال حاضر طیف محصولات شرکت به شرح ذیل می‌باشد:

1: ماشین آلات و ابزار نان حجیم و نیمه حجیم

2: ماشین آلات و ابزار قنادی

3: ماشین آلات و ابزار تولید شکلات

4: تجهیزات تولید بستنی ایتالیایی

5: تجهیزات کافی شاپ

6: تجهیزات آشپزخانه صنعتی و رستوران

Turnkey Project(کلید در دست)

قراردادهای کلید در دست در صنایع گوناگون کاربرد فراوان دارند بدین صورت که کارفرما برای سهولت کار خود و اطمینان از اینکه پروژه به شکل عالی و بدون کمترین مشکل انجام می‌شود کل پروسه طراحی تا اجرا را به یک پیمانکار واجد شرایط می‌سپارد. در صنایع غذایی و در شکل صنعتی آن این نوع قرارداد بسیار رایج بوده و بسیاری از سرمایه‌گذاران از این روش استفاده می‌کنند. در پروژه‌های صنفی و یا نیمه صنعتی، تعریفی که ما از این مفهوم ارایه میکنیم در ایجاد اطمینان و آسودگی خاطر کارفرما از اینکه در انجام پروژه از ابتدا تا انتها هیچ نکته یا مساله‌ی فکر نشده، محاسبه نشده و یا بی‌توجهی شده وجود نخواهد داشت خلاصه می‌گردد. طرح امکان سنجی، نوشتن بیزنس پلن و بعدتر مارکتینگ پلن، پیشنهاد ماشین آلات و لوازم مورد نیاز، طراحی دو و سه بعدی کارگاه و سطح فروش ( فروشگاه )، نظارت مستمر بر ساخت و ساز کارگاه و فروشگاه، معرفی و آموزش نیروی انسانی کاربلد و…  همه و همه بخشی از کارهایی هستند که برای اجرای موفق یک پروژه می‌بایستی انجام شوند. ما فرآیند مهندسی شده و اصولی اجرای پروژه را برای کارفرما طرح‌ریزی نموده چنانچه وی به هر دلیل تمایل به برون‌سپاری هرکدام از مراحل آن را داشته باشد آمادگی داریم آن را به عهده بگیریم.

بیک آکادمی Bake Academy

بدون شک نقش مواد اولیه با کیفیت و ماشین‌آلات مدرن و روزآمد در همه رشته‌های صنایع غذایی تعیین‌کننده است و شاید به ‌همین علت نیز سرمایه‌گذاران حوزه‌های صنایع غذایی برای شروع کسب و کار خود ابتدا به‌ دنبال ماشین‌آلات کارآمد و مواد‌اولیه با کیفیت هستند غافل از آنکه عامل بسیار تعیین‌کننده‌تری نیز باید مورد توجه قرارگیرد که همان نیروی انسانی متخصص و آگاه به دانش روز است، نیرویی که بتواند با ماشین‌آلات و مواد اولیه استاندارد محصولی با کیفیت تولید نماید.

در بررسی‌های انجام گرفته و پیش روی ما علت اصلی شکست برخی سرمایه‌گذاران حوزه‌ی صنایع غذایی اعم از نانوایی، قنادی، کافی‌شاپ و رستوران، تنها دلایلی مانند عدم استفاده از مواد اولیه با کیفیت، ماشین‌آلات مدرن و یا عدم توانایی در تبلیغات صحیح نیست بلکه در بسیاری از موارد عدم حضور نیروی انسانی ورزیده و مجهز به دانش روز ‌باشد.

واحدهای متعددی را می‌شناسیم که به‌دلیل وجود نیروی انسانی کاربلد، اندک اندک توانسته‌اند ماشین‌آلات مورد نیاز خود را خریداری نمایند و پای در مسیر رشد و توسعه بگذارند یا بالعکس مجموعه‌های فراوان دیگری که علی‌رغم سرمایه‌گذاری اولیه سنگین در تجهیز واحد خود به‌دلیل نداشتن نیروی انسانی مجرب با موفقیت قرین نبوده‌اند.

شرکت بیک صنعت با درک این ضرورت اساسی حاصل از حدود 25 سال تجربه کار مستمر در صنعت نان ، شیرینی و غذا و اجرای صدها پروژه ی مشاوره و راه اندازی در این حوزه ها ، مرکز آموزش بیک آکادمی را در فضایی منحصر به فرد و با امکانات و تجهیزات روزآمد دنیا تاسیس کرده است تا به این کمبود در حد توانمندی خود پایان دهد.

در بیک آکادمی دو فضای استاندارد و مجهز به برترین تجهیزات روز دنیا برای شما فراهم شده است. طبقه اول مرکز آموزش تخصصی نان، شیرینی، شکلات، بستنی و کافی‌شاپ و طبقه‌ی دوم مربوط به آموزش‌های تخصصی آشپزی (culinary line) می‌باشد. فضایی استاندارد بدون مضایقه در مورد جزییات، در شأن عاشقان یادگیری هنر آشپزی، نان و شیرینی.

ماموریت بیک آکادمی ارایه خدمات آموزشی با بالاترین سطح کیفی به علاقمندان یادگیری در رشته‌های نانوایی، قنادی، شکلات، بستنی و آشپزی می‌باشد.

تولید ايران

Made In IRAN

راه اندازی واحد تولید از سال 1390 در دستور کار شرکت بیک صنعت قرار گرفت. امكان استفاده از ظرفیت‌های فنی و تخصصی داخلی، نیروهای جوان، تحصیلکرده و کارآزموده شرکت را برآن داشت که تولید محصولاتی را که امکان تولید آنها با کیفیت مشابه خارجی یا بهتر از آن وجود دارد در دستور کار قرار دهد.

به لطف برخورداری از واحدهای تحقیق و توسعه و كنترل كیفی كارآمد توانسته‌ایم همواره محصولات جدید، به روز و مورد نیاز مشتریان را با بالاترین كیفیت به بازار عرضه نمایم. ما در واحد تحقیق و توسعه همزمان بر روی دو محور اصلی کار می‌کنیم طراحی و ساخت تجهیزات جدید و بهینه‌سازی و بهبود تولیدات فعلی شرکت.

تولیدات كنونی ما گویای تحقق اعتقاد و پایبندی همیشگی ما به مقوله تولید با بالاترین استاندارد كیفی ممكن در داخل كشور می‌باشد:

 

  • انواع فر پخت نانوائی و قنادی
  • انواع اتاق بخار جهت استفاده در نانوایی و قنادی
  • انواع دستگاه‌های آماده‌سازی خمیر نانوائی و قنادی
  • انواع قفسه، هود، میز کار ، گاری حمل خمیر و سایر مصنوعات فلزی
  • انواع یخچال و فریزر صنعتی جهت استفاده در نانوائی‌ها، قنادی‌ها و رستوران‌ها
  • انواع شاك فریزر مورد استفاده در نانوایی، قنادی و رستوران
  • انواع تجهیزات آماده‌سازی، پخت و سرو غذا مورد استفاده در رستوران و آشپزخانه‌های صنعتی
  • انواع سردخانه مورد استفاده در نانوایی، قنادی و آشپزخانه صنعتی

تاریخچه فعالیت ما

0/5 (0 Reviews)